Rajdy terenowe

Witamy Państwa na szlakach i bezdrożach Roztocza.

Jeśli pada deszcz czy śnieg, jest zimno i nieprzyjemnie, nie martw się. W takie chwile proponujemy inną formę spędzania wolnego czasu. Wybierz się z nami samochodem terenowym, który został specjalnie do takich wypraw przygotowany i zobacz jak wygląda nasz region widziany z za kierownicy terenówki.

Rajd składa się z dwóch etapów:

  • I etap: "off road" - przejażdżki ekstremalne

Ostre podjazdy, strome zjazdy, kręte nieprzejezdne szlaki, na których niezbędny, narzędziem jest łopata i siekiera. Trasa przebiega głównie przez obszary leśne, głębokimi wąwozami i wąskimi zboczami. Najlepszych wrażeń można doznać po obfitych opadach lub w czasie deszczu. Wszystko to sprawia że adrenalina wzrasta z każdą minutą jazdy i z każdym odcinkiem drogi, ale żeby ocenić trzeba zobaczyć.

  • II etap: turystyczno-fotograficzny

Szlak wiodący polnymi drogami, bezdrożami, dolinami i wąwozami z przystankiem na punkcie widokowym. Z tego miejsca widoczność sięga 15 km. Wąskie paski pól, usytuowanie terenu oraz wzniesienia przeplatające się z dolinami sprawiają niesamowite wrażenia które na długo utkwią w pamięci. Dla miłośników zwierząt mamy coś specjalnego, przejażdżki nocą. Po zachodzie słońca można zobaczyć żerujące zwierzęta.
Wyprawy zimowe także dostarczają emocji. Oszronione drzewa, ośnieżone pola to zupełnie inny krajobraz sprawiający że mamy ochotę powrócić na Roztocze o każdej porze roku.

ZOBACZ GALERIĘ